Jaunākie jautājumi
Attiecības, psiholoģija
Kāpēc zaķis kļūst par begemotu? (51)
vīrietis noprec sievieti , viņš cer ka viņa vienmēr būs tāda smuka un slaida kādu viņš ir noprecējis.Bet paiet laiks un smukais zaķis pamazām kļūst par begemotu.Nolaižās, uzresnē un nabaga vīrietis domā ko noprecējis?Precēja seksīgu zaķi un jāguļ tagad ar begemotu.Man uz bijušo sievu tā iemesla pēc...
Veselība, medicīna
Muguras operācija! (15)
Ir te kāds kam mugurkaulam laminektomija veikta un fiksācija ar skrūvēm un stieņiem? Kā jutās pirms un kā ir pēc operāciju?
Bērni
Bērna mamma vienalga kāda? (14)
Kādas 37 gadus jaunas sievietes jau esošos 3 bērnus audzina 2 vecmāmiņas un 1 audžuģimene. Interesantākais ir tas, ka viņa atkal ir gaidībās. Sieviete nav īsti gudra. Viņai baudu sagādā grūtniecība un bērna zīdīšana. Pamazām nodod bērnu vecmāmiņas gādībā (viņas mamma ir mirusi). Nesaprotu vīriešus...
Dzīvnieki
Kā atradināt vecu runci par kastīti izmantot dīvānus? :( (15)
Jau kādu laiku esmu izmisumā, mans vecais runcis laikam saslimis ar vecuma marasmu :(, pasācis čurāt dīvānos... lauku kaķis vairs savas dabiskās vajadzības laukā vairs nekārto, tikai istabā, kastītē... murgs... Ar ko lai apstrādā mēbeles, lai visur nav jāsāk klāt plēves???
Attiecības, psiholoģija
Kā jūs saprotiet teicienu? (21)
Kā jūs saprotiet teicienu - _Mīlā un karā visi līdzekļi labi_?
Politika, sabiedrība
Kāpēc mēs kā sabiedrība esam tik kūtri uz tehnoloģiju lietošanu (23)
Ir tāds labs ziņu resurs futurism.com par self-driving cars, tehnoloģijām, kosmosa apguvi, gēnu inženieriju, mākslīgo intelektu, utt. Un viņi savā rakstā "AI Can Likely Already Do Your Job Better Than You Can" citā konsultāciju giganta McKinsey pētījumu, ka jau tagad, ar pašreizējām tehnoloģijām...
Viss pārējais
Dabas sakopšana (16)
Kad drīkst sākt kurināt ugunskuru privātajā teritorijā ? Vēlos dedzināt vecos zarus.Kā to uzzināt, googlee neatradu
Iepirkšanās, pakalpojumi, serviss
Rezerves daļas ledusskapim (internetā) (4)
Varbūt te ir kāds gudrinieks, kas zinās ieteikt, kā internetā pašam pasūtīt ārzemēs rezerves daļas ledusskapim (Ardo)?
Izklaide un atpūta, krogi, bāri, restorāni
Palīdziet atrast ! (8)
Kauguros esot ļoti lieliska ēstuve, ko iecienījuši daudzi Latvijas iedzīvotāji.......man , lūdzu, adresi, jo māte google izmet man informāciju, bet es nezinu par ko ir runa Doma bija svētdien apvienot patīkamās lietas......pastaigu gar jūru un pusdienas :)
Attiecības, psiholoģija
Ko parsti vēlas sievietes? (33)
Vai piedāvājums mīlēties sievietēm šķiet aizvainojoši,jeb kādiem citiem mērķiem viņas vēlas izmantot tos vīriešus,šeit pieejamos?
Datori, internets
"Kas jauns" -nevar atrast spēles. (1)
Katrs jau ar savu failu var darīt ko grib. "KJ" varēja iepazītie ar jaunumiem, uzspēlēt spēles, tagad viss tur sagriests ar kājām gaisā. Daudz krievu valodas raksti spēles vairs nemaku atrast. Vai vispār izņemtas arā?
Datori, internets
Video Programma (2)
Kāds nezin vienkāršu video rediģēšanas programmu(uz PC) , ar kuras palīdzību var ērti uzlikt tā saucamo "migliņu" , nu kaut ko iekš video notušēt ... Kaut vai ,ja vēlies aizmiglot daļu ekrāna - nu tur uzlikt miglu virsū sejām , vai kādas mašīnas numurzīmei , vai fonā kaut ko piesegt !?
Attiecības, psiholoģija
Agresija (22)
Kā neveidot konfliktu, ja agresors ir ar visatļautības sindromu
Veselība, medicīna
Deguna gliemežnīcas operācijas + un - (11)
Attiecības, psiholoģija
Ka tad agrāk tantes un onkuļi iepazinās? (29)
Kad tantes un onkuļi bija vel jauni un smuki.Nebija datoru,internetu,iepazišanas saitu.Kā viņi iepazinās?Kur meklēja viens otru?Vai toreiz iepazīties bija vieglāk kā tagad?
Attiecības, psiholoģija
Ar draugiem neguļ? (53)
Sievietēm ir populārs teiciens no sieviešu žurnāliem - Ar draugiem neguļ! Saceļas jautājums - ar ko tad guļ? Ar ienaidniekiem? Ar noslēpumainiem svešieniekiem, par kuriem nekas nav zināms? Ar tiem, kas uzdāvās HIV?
Iepirkšanās, pakalpojumi, serviss
Iepirkšanās Polijā. (39)
Bieži dzird, ka Polijā esot daudz zemākas cenas. Ar draudzenēm esam nolēmušas apvienot patīkamo ar lietderīgo un pārbaudīt, vai tā ir. Varbūt kādam zināmi labi apģērbu un apavu veikali Varšavā vai tās tuvumā. Kā tos meklēt? Kur izdevīgāk mainīt naudu?
Bērni
Bērns starp māti un vecomāti. (25)
Situacija. Berns no 1 gada vecuma dzīvo pie vecvecākiem.Māte ar tēvu šķīrušies. Māte strādāja Rīgā,brīvdienās brauca mājās.Tad pa vidu pārcēlās atpakaļ uz laukiem,pa vidu bija uz pusgadu uz arzemem pastrādāt. Atgriezās Latvijā,parcēlās uz Rigu,gribēja ņemt bērnu pie sevis,bet tākā bija gada...
<< iepriekšējie  Rādu no 41 līdz 60  nākamie >>
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu