Jaunākie jautājumi
Attiecības, psiholoģija
"Kliksis" (33)
Jautajums sievietem. Vai biezi sanak sastap pretejo dzim.(sarakste vai reala dziv.),kurs sakotneji liekas loti "interesants" ,izsauc "degsmi",velmi sarakstities,velmi veidot tuvas attiecibas utl. Domaju seit varetu pielietot vardu "kliksis".
Attiecības, psiholoģija
Vai mums veciem pirdukiem un pirducēm vairs vajag attiecības? (29)
Pēc 40 ja nav to attiecību vai tad nav jāmet miers šitai bezjēdzīgajai nodarbei?Man jau 7 gadus ir iestajušās pārvērtības un labi ja varu savu resno pakaļu līdz datoram aizvilkt un kaut ko uzrakstīt par attiecībām kur nu viņas vēl veidot.:D Varbūt pēc 40 pietiek ar to ka pasapņo par attiecībām...
Attiecības, psiholoģija
sievietes un vīrieša vecums pēc 40 (60)
Iet runa par tiem, kuri iesoļojuši piektajā desmitā. Izsakiet savas domas, kā jūs cīnaties vai samierinaties ar savām pārvērtībām, kuras laiks uzspieš. Un kādas ir jūsu domas, kurš noveco ātrāk:)
Sekss
Kaa ieintreseert sievieti 40+ (26)
Kaa pieveert uzmaniibu, kas patiik vinaam? Kaa ieintereseet vecaaku ievieti uz ielas?
Finanses, bankas, kredīti
Vai nauda rodas arī no PAKALPOJUMIEM? (23)
Es tā padomāju, ka īsti nesaprotu, kur valstī rodas nauda? Padomju laikā mācīja, ka valsts var piedrukāt tik daudz naudas, par cik ir saražotas preces. Ja piedrukās par daudz, tad būs inflācija. Tad kā ir - naudu rodas no tā, ka ir saražotas kādas preces, p. bērnu ratiņi, vai vecmāmuļa aiznes ābolu...
Attiecības, psiholoģija
Kad sieviete sāk justies kā ķoķa, kas pie tā vainīgs? (30)
Normāls vecums pēc 40? Neseksuāli vīrieši? Pārstrādāšanās? Sadzīves neinteresantās problēmas par daudz? Liekais svars? Par daudz antidepresantu? (Ķoķa= ar lieko svaru, sāpošām locītavām, maisveidīgos apģērbos, matiem īsiem vai copē, vīrieši neizraisa interesi, tikai bērni un dzīvnieki.)
Attiecības, psiholoģija
Vai tiešām te visas piekrīt randiņam jau pēc pāris vēstulēm? (38)
Tiešām? Tas tā reāli notiek? Really? Jo lielākā daļa vīriešu te apvainojas, ja uzrakstu, ka neskriešu uzreiz uz tikšanos.... Mazliet samulsu šajā sakarā - te tiešām var "dabūt tik lēti? ?
Attiecības, psiholoģija
Vai iemīlēšanos ir iespējams ticami notēlot? (25)
Nesen pašķīros ar vīru un būtu ta kā gatava uzsākt jaunas attiecības.Tikai draudzeņu rūgtā pieredze pagaidām attura.Kad kā tas ir iespējams ka vīrietis atzīstas mīlestībā saka ka vienīgā kāda laime bija tevi satapt un tad pēc kāda laika vispār neliekas ne zinis.Ne raksta,ne zvana,vispār neko.Un...
Attiecības, psiholoģija
joprojām par naudu jeb materiālo pusi attiecībās (25)
palasot topikos dažādas atbildes kuras attiecas uz materiālajām vērtībām, cilvēki raksta - naudai attiecībās nav nozīmes ... materiālai pusei nav nozīmes ,ka tik stiprs plecs blakus utt.... un tad es nesaprotu, un man rodas jautājums cik tad ilgi jums tās nozīmes nav? vai tad visu laiku...
Attiecības, psiholoģija
Vai vajadzētu pasteigties pamest pirmajam? (13)
Kad jūti ka attiecības iet uz grunti un Tevi tāpat pametīs.Vai vajag tad pirmajam pasteigties pamest lai kaut cik saglabātu savu pašapziņu?Es jau iesākumā jutu ka manas sievas uzvedība bija pamainījusies,bet nepasteidzos.
Attiecības, psiholoģija
Sieviete,kura raisa uzticību.. (23)
Sieviete,kura raisa uzticību,kāda tā ir?
Attiecības, psiholoģija
Vai Jūs ticat ,ka anketās lielākā daļa saka par sevi patiesību! (17)
Cilvēks vēlās būt gudrāks ,skaistāks , daži grib būt jaunāki ,bet daži vecāki.Es īsti neticu anketu saderībai.Uztveru to visu ar mazu humoriņu.......un Jūs?
Attiecības, psiholoģija
Cik liela nozīme ir naudai attiecībās, kādam jābūt aktīvam, lai Latvijā skaitītos "bagāts"? (25)
Jautājums - kas Latvijā skaitās bagāts. Cik lielai summai aktīvos (īpašums + iekrājumi + kapitāldaļas + jebkāds cits aktīvs) jābūt, lai cilvēks Latvijā oficiāli skaitītos "bagāts"?
Attiecības, psiholoģija
Tievums uz nervu pamata (41)
Es esmu novērojis, ka sievietes gados, kas ir ļoti tievas, ir arī ļoti nervozas, kaut ēd vairāk par mani. Vai ir tā, ka jo vairāk cilvēkam dažādu iekšēju konkfliktu un pārdzīvojumu, jo viņš ir tievāks? Kā to varētu fizioloģiski izskaidrot?
Auto, moto
Motociklista apģērbs (17)
Visszinošā tauta, ko man vajadzētu iegādāties, ja vēlos sākt mācīties braukt ar moci?
Darbs, bizness
Teorētiski. Kā tu apsaimniekotu dārzu? Balstoties uz garšas kārpiņām? (11)
Tātad vajag izdomāt plānu ko stādīt uz 200m2. Kā jūs tam pieietu? Zemenes? Arbūzi? Kaut arī arbūzi šķiet laba ideja ar pareizu audzēšanu var gaidīt apmēram tonnu no vienas ražas 3 mēnešos. Varbūt ja pareizi pieiet un mēslo zemi var divreiz gadā izspiest pa apmēram tonnai ar ātraudzīgām...
Tehnika (elektronika, sadzīves tehnika un tml.)
Kā aprēķināt propelleri? (5)
Ka aprekinat divlapstinu propelleri aerogliserim ja propellera diametrs-92cm, dzineja jauda30zs, griezsanas atrums-1600 apgr. min, nepieciesama vilktspeja-60-75kg.
<< iepriekšējie  Rādu no 41 līdz 60  nākamie >>
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu